همایش بین المللی جامع حسابداری


 

 

جستجو در همایش بین المللی حسابداری
Loading

موافقت دو وزارتخانه عراق با استفاده از کالاهای ایرانی

17 اسفند 1393

خبرگزاری تسنیم: در جلسه مدیران عامل شرکت های خصوصی فعال در صنعت آب و برق، موضوع موافقت وزارت برق عراق و وزارت امور آب این کشور با استفاده از کالاهای ایرانی مطرح شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز در وزارت نیرو، نشستی به منظور بررسی فرصت های صادراتی صنایع آب و برق در عراق و تعیین استراتژی حضور شرکت های ایرانی در صنایع آب و برق این کشور برگزار شد.
در حالی که قرار بود ستار محمودی - قائم مقام وزیر نیرو - در این جلسه حضور داشته باشد اما در عمل هیچکدام از مسئولان وزارت نیرو در این نشست حضور نداشتند و این جلسه با حضور رستم قاسمی - دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و عراق - برگزار شد.
در این جلسه عنوان شد که به دنبال تلاش های ستاد توسعه روابط اقتصادی بین دو کشور به منظور شناسایی توانمندی شرکت های ایرانی در صنایع آب و برق، موافقت وزارت برق عراق و وزارت امور آب عراق برای استفاده بیش از پیش از کالای ایرانی در پروژه های آب و برق عراق جلب شده که در پی آن، از این پس قرار است که سهم صدور کالای ایرانی نسبت به صدور خدمات فنی و مهندسی در صنایع آب و برق افزایش یابد.
شرکت های خصوصی تولیدکننده تجهیزات در صنایع آب و برق از رفع مشکلات در صدور کالاهای ساخت داخل و کمک دولت برای تسهیل در شرایط صادرات استقبال کردند.


857
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حامیان علمی ویژهتماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش