همایش بین المللی جامع حسابداری


 

 

جستجو در همایش بین المللی حسابداری
Loading

فرهنگیان کارت اعتباری تخفیف دار می‌گیرند

18 اسفند 1393

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل بانک سرمایه از ارایه کارت اعتباری تخفیف دار به فرهنگیان در سال ۹۴ خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته تمام فرهنگیان اعم از بازنشستگان، مستمری بگیران و شاغلان وزارت آموزش و پرورش تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت.
 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، خیرالله بیرانوند در حاشیه امضای تفاهم نامه بانک سرمایه با وزارت آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران، افزود: در چارچوب این طرح که مبتنی بر بانکداری الکترونیک می باشد، قرار است نیاز فرهنگیان از طریق تعاونی فرهنگیان و شرکت های وابسته به بانک در زمینه کالاهای اساسی ارزان قیمت تامین می شود.

مدیرعامل بانک سرمایه با بیان آنکه سقف این کارت ها براساس ضوابط بانک مرکزی تعیین می شود، اظهار داشت: زیرساخت های الکترونیکی این طرح آماده شده و قرار است کارگروهی در این راستا ایجاد شود تا بتوانیم این طرح ملی را اجرایی کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به رسالت فرهنگی و اجتماعی که برای بانک سرمایه قائل هستیم، کارت اعتباری تخفیف دار به پیشکسوتان آموزش و پرورش نیز ارایه می شود.

بیرانوند با بیان اینکه، بانک سرمایه یکی از بانک های خصوصی کشور است که جامعه فرهنگی از سهامداران عمده آن هستند، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود، توافقنامه ای بین بانک سرمایه و وزارت آموزش و پرورش منعقد شد.

وی ادامه داد: براساس این توافقنامه سیاست های راهبردی و نقشه راه همکاری فیمابین ترسیم شده و امیدواریم بانک سرمایه بتواند به عنوان بازوی توانمند پولی در چارچوب ضوابط و مقررات بانک مرکزی به مجموعه فرهنگیان کشور خدمت رسانی کند.

مدیرعامل بانک سرمایه گفت: در چارچوب این قرار داد علاوه بر صدور انواع کارت های اعتباری تخفیف دار؛ حمایت از توسعه طرح های علمی و فرهنگی و تجهیز مدارس و همچنین کمک به توسعه مسکن ارزان قیمت فرهنگیان و توسعه بانکداری الکترونیک در مجموعه وزارت آموزش و پرورش در دستور کار قرار می گیرد البته در قالب این تفاهم نامه نصب کیوسک های الکترونیکی بانکی در مراکز فرهنگی نیز انجام می شود.

وی اظهار داشت: با توجه به تعداد بالای دانش آموزان قرار است خدماتی در قالب بانکداری الکترونیک به نسل آینده کشور ارایه شود البته این خدمات شامل صدور کارت های دانش آموزی و حساب های دانش آموزی است.

 


883
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حامیان علمی ویژهتماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش