همایش بین المللی جامع حسابداری


 

 

جستجو در همایش بین المللی حسابداری
Loading

دفتر حسابرسی انگلیس از عدم نظارت بر سرویس‌های دیجیتال گلایه‌ کرد

19 اسفند 1393

خبرگزاری تسنیم: دفتر حسابرسی ملی انگلستان نسبت به ضعف نظارت بر سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطی در این کشور که مانع پرداخت بخش عظیمی از مالیت‌ها می‌شود ابراز گلایه کرد.

 

 


به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، دفتر حسابرسی ملی انگلستان از ضعف اشراف بر عملکرد تجهیزات مبتنی بر فناوری اطلاعات ابراز گلایه‌مندی کرده و مدیر بخش دیجیتال و نوآوری آن گفته است که دگرگونی‌های دیجیتالی دولت نیازمند قوانین رسمی در این زمینه است.

سالی هوز عنوان کرده که برای اشراف در این زمینه نیازمند توسعه شاخص‌های جدید و استخدام افراد با مهارت‌های مورد نیاز هستیم.

وی با بیان اینکه اکنون این شاخص‌ها برای پایش فضای مجازی و تکنیک‌های ارتباطی به شکل کامل وجود ندارد، گفته است که در حال حاضر با بازنگری تمام پروژه‌های مرتبط با این حوزه دنبال استرخارج منابع درسی هستیم تا آموزش را به شکل فراگیر داشته باشیم.

یکی از راهکارهای احصا شاخص نیز مباحثه و مناظره‌ پیشنهاد شده است. یکی از محققان ارشد دفتر حسابرسی ملی این کشور نیز گفته که ذات پروژه‌های دیجیتال در حال تغییر است و به زودی به پیچیدگی و بزرگی خاصی خواهند رسید که اگر فکری به حال نظارت نشود، منبع مالیاتی عظیمی از دست می‌رود.

نظر او هم جذب افرادی با رنج جدیدی از توانمندی‌ها و بیشتر با رویکرد تکنیک مؤثر اطلاعات زمانی و داده‌های پیچیده بوده است.

چنین چالشی در ارتباط با جهان قدیم، دولت، پارلمان و بدنه حسابرسی این کشور وجود نداشته است با این وجود ارزش کالاهای دیجیتال عصر حاضر را می‌توان برآورد کرد هرچند ممکن است خیلی دقیق نباشد.


821
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حامیان علمی ویژهتماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش