همایش بین المللی جامع حسابداری


 

 

جستجو در همایش بین المللی حسابداری
Loading

10 شرکت هوایی ایمن جهان

23 دی 1394

به گزارش ایرنا، این ارزیابی از سوی مرکز بررسی سوانح هوایی (JACDEC) مستقر در هامبورگ و بر اساس مقایسه 60 شرکت هواپیمایی بزرگ جهان با یکدیگر انجام شده است.
در رده دوم این فهرست، شرکت هواپیمایی «امارات» قرار دارد و پس از آن شرکت هواپیمایی «اوا ایر» متعلق به تایوان در جایگاه سوم، شرکت هوایی «قطر ایرویز» چهارم و «هانیان ایر لانیز» چین در رده پنجم ایمن ترین خط هوایی جهان قرار گرفتند.
در این ارزیابی شرکت های هواپیمایی«کی.ال.ام» هلند، «ایر نیوزلند»، «اتحاد» امارات متحده عربی، «ژاپن» و تی.ای.پی از پرتغال به ترتیب در رده های بعدی قرار گرفتند.
خطوط هواپیمایی «لوفت هانزا» و «ایر برلین» که هر دو متعلق به آلمان هستند نیز در رده دوازدهم و بیستم جای دارند.
با این حال اتحادیه خلبانان آلمان هشدار داده است که این ارزیابی ها نباید 100 درصد درست باشد زیرا در ارزیابی شرکت های هوایی باید قیمت بلیت آنها نیز مورد ارزیابی قرار گیرد.
به گزارش ایرنا، بر اساس ارزیابی گروه بین الملل، تحقیقاتی که در اواخر پارسال توسط موسسه Airline Ratings.com در مورد ایمنی خطوط پروازهای هوایی در جهان انجام شد، خط هوایی پاکستان ایرلاین با 4.18 امتیاز، خط هوایی آمریکن ایرلاین با 4.54 امتیاز، خط هوایی ایگل از آمریکا با 3.72 امتیاز و شرکت ایران ایر نیز 3.42 امتیاز را به خود اختصاص دادند که می توان نتیجه گرفت که خطوط پروازی ایران ایر، در بین شرکت ها و خطوط هواپیمایی جهان دارای امنیت مناسبی است و امتیاز ایران ایر در این ارزیابی ها نزدیک به خطوط معتبر هوایی بوده است.

منبع:ایرنا


916
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حامیان علمی ویژهتماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش