همایش بین المللی جامع حسابداری


 

 

جستجو در همایش بین المللی حسابداری
Loading

ایمیدرو و دانیلی ایتالیا، «پرشین متالیک» را در چابهار تاسیس می کنند

8 بهمن 1394

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، رئیس هیات عامل ایمیدرو که در معیت هیات همراه رییس جمهوری به ایتالیا سفر کرده است، با اعلام این خبر تصریح کرد: این شرکت مشترک با نام «پرشین متالیک» برای فعالیت و توسعه در زنجیره صنعت فولاد ایران ایجاد می شود که تمامی بخش ها از جمله کنسانتره و گندله سنگ آهن، آهن اسفنجی و محصولات پایین دستی را در بر می گیرد.
«مهدی کرباسیان» با بیان اینکه پرشین متالیک در هفته های آتی در منطقه آزاد چابهار تاسیس می شود، گفت: طبق تفاهمنامه ای که در حضور رئیس جمهوری ایران و نخست وزیر ایتالیا به امضا رسیده، 60 درصد سهام این شرکت توسط دانیلی و 40 درصد مابقی نیز از سوی ایمیدرو تامین می شود.
به گفته رئیس هیات عامل ایمیدرو، دو طرف مقرر کردند میزان سرمایه گذاری در این شرکت را تا سقف 2 میلیارد دلار افزایش دهند. 
وی ادامه داد: انتقال دانش فنی به ایران و جذب سرمایه از جمله اقداماتی است که طرفین باید در مراحل بعدی فعالیت های خود انجام دهند.
همچنین در حضور سران دو کشور، دو تفاهمنامه نیز بین مدیران عامل شرکت های فولاد مبارکه (فولاد سپید دشت) و میدکو با مدیرعامل دانیلی منعقد شد.
رئیس هیات عامل ایمیدرو همچنین دیدارهایی نیز با مقامات بانکی و شرکت های سرمایه گذار ایتالیایی برای تامین مالی طرح های توسعه بخش فولاد و سنگ آهن ایران انجام داده است.

منبع:ایرنا


684
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حامیان علمی ویژهتماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش