همایش بین المللی جامع حسابداری


 

 

جستجو در همایش بین المللی حسابداری
Loading

روسیه: شرط جدید كشورهای عرب خلیج فارس نشست نفتی دوحه را بی نتیجه گذاشت

31 فروردین 1395

به گزارش ایرنا، نوواك پس از بازگشت به مسكو در باره موضوع های نشست قطر كه دیروز (یكشنبه) برگزار شد، به خبرنگاران اظهار كرد: كشورهای نفتی حوزه خلیج فارس بر خلاف قبل خواستار حضور تمامی تولید كنندگان نفت در مذاكرات تثبیت میزان تولید شدند در حالیكه روسیه تا آخرین لحظه امیدوار بود توافق امضا شود.
وی گفت: مسكو همچنان آماده ادامه مذاكرات در این زمینه است، زیرا درها برای ادامه گفت وگو باز است و زمینه های رسیدن به توافق همچنان وجود دارد.
قرار بود در نشست دوحه كه سه ماه پس از ملاقات نامنتظره بهمن ماه گذشته اعضای اوپك و غیر اوپك با شركت روسیه، عربستان سعودی، ونزوئلا و قطر در همین شهر، برگزار شد، میزان تولید نفت جهان در سطح ماه فوریه را با قیمت ژانویه (دی ماه گذشته) آن تثبیت كند.
پیشتر گزارش شده بود، گرچه سعودی ها پیشتر می خواستتند ایران به این دلیل كه نمی خواهد در تثبیت تولید نفت شركت كند، مستثنا شود، اما اكنون گفته است می خواهد همه اعضا در این گفت و گوهای مهم نفتی شركت كنند.
تارنمای رادیو فرانسه نیز آورده است: «نشست روز یكشنبه تولیدكنندگان نفت در دوحه در حالی برگزار شد كه غیبت ایران تردیدهایی را در مورد دستیابی شركت كنندگان به توافق، به وجود آورده است».

منبع:ایرنا


919
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حامیان علمی ویژهتماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش