همایش بین المللی جامع حسابداری


 

 

جستجو در همایش بین المللی حسابداری
Loading

هر نوع قرارداد کار که مزایا را کمتر از قانون کار اعلام کند اعتبار ندارد

31 مرداد 1395

هر نوع قرارداد کار که مزایا را کمتر از قانون کار اعلام کند اعتبار ندارد

به گزارش دومین همایش بین المللی حسابداری، اقتصاد و بانکداری ، قراردادهایی که مزایای کارگری را کمتر از قانون اعلام کند حتی با توافق طرفین فاقد اعتبار است.

خبرآنلاین خبر داد کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:” آیا کارگر و کارفرما می‌توانند با توافق مزایایی کمتر از آنچه که در قانون کار و سایر مقررات تبعی آمده در قرارداد کار اولیه یا ملحقات آن پیش‌بینی کنند؟”

در این زمینه روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد: هر نوع تغییر در قرارداد کار که مزایایی کمتر از امتیازات مقرر در قانون کار برای کارگر منظور کند، مستند به ماده ۸ قانون کار نافذ نیست و بلااعتبار خواهد بود. ضمنا در قراردادهای کار اولیه نیز رعایت حداقل‌های قانونی پیش‌بینی شده در قانون کار و مقررات تبعی الزامی است و سازش بر مبنای کمتر از حداقل‌های مربوط محمل قانونی نخواهد داشت.

ماده۸- شروط مذکور در قرارداد کار با تغییرات بعدی آن در صورتی نافذ خواهد بود که برای کارگر مزایائی کمتر از امتیازات مقرر در این قانون منظور ننماید.

اضافه می شود که دومین همایش بین المللی حسابداری، اقتصاد و بانکداری در سال 95 در تهران برگذار می شود. تاریخ های مهم این همایش را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

 

منبع : eco-in.ir

واحد پژوهش دومین همایش بین المللی حسابداری، اقتصاد و بانکداری

Tag: حسابداری، اقتصاد و بانکداری ، همایش بین المللی حسابداری، اقتصاد و بانکداری ، همایش بین المللی حسابداری، اقتصاد و بانکداری


577
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حامیان علمی ویژهتماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش