همایش بین المللی جامع حسابداری


 

 

جستجو در همایش بین المللی حسابداری
Loading

نهاوندیان:باید از بانک مرکزی به عنوان مسئول ساماندهی موسسات غیرمجاز حمایت کرد

30 آذر 1396

تهران- ایرنا- معاون اقتصادی رییس جمهوری تغییر رییس کل بانک مرکزی را بی اساس دانست و گفت: باید از بانک مرکزی به عنوان مسئول ساماندهی موسسات غیر مجاز حمایت کرد.

محمد نهاوندیان روز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره شایعه تغییر رییس کل بانک مرکزی افزود: این موضوع کاملا بی اساس است و هیچ پایه و اساسی ندارد و برخی دوست دارند با حرف های نادرست ذهن جامعه را مشغول کنند. این موضوع کاملا تکذیب می شود.
وی ادامه داد: امروز در شرایطی هستیم که در امر اصلاح سیستم بانکی و مقابله با بی انضباطی هایی که در سال های گذشته ایجاد شده، نیاز به بانک مرکزی توانا و مورد حمایت همه نهادها داریم و با تصمیماتی که شورای عالی امنیت ملی و سران سه قوه گرفته شد، کمیته منتخب نمایندگان سران سه قوه به مسئله موسسات اعتباری غیرمجاز رسیدگی کرده و اقدام شده و امروز باید از تصمیماتی که گرفته شده و بانک مرکزی که مسئول اجرای آن است، حمایت کنند.
معاون رییس جمهوری درباره ورود دولت به حساب های اشخاص خاطرنشان کرد: نباید به این شایعات توجه کرد و آقای نوبخت درباره اقداماتی که در بحث یارانه ها صورت خواهد گرفت، توضیح خواهند داد.

منبع : ایرنا


359
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حامیان علمی ویژهتماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش